#212 Ragnarök 2009

Ragnarök 2009 plakātsSesto gadu pēc kārtas maza Vācijas pilsētiņa Lichtenfels notiek lielākais eiropā un pasaulē viking/pagān/folk metāla festivāls – Ragnarök. Arī mūsu Skyforger divas reizes ir piedalījies šajā festivālā un ir saņēmis izcilas atsauksmes ārzemju presē un fanu vidē.

Pavisam festivālā pulcējas ap 5000 viking/pagān metāla kultūras piekritēji. Kā jau ierasts, tur būs arī lielais tirdziņš, kurā varēs iegādāties ierakstus, t-kreklus un citu pasākumam atbilstošo atribūtiku.

Šogad pasākums notiek 17.-18.04.2009.

Festivālā uzstāsies:

Biļetes cena: 35,- Euro uz abām festivāla dienām iepriekšpārdošanā un 40,- Euro festivāla dienā.

Pēc iepriekšējo gadu pieredzes varam droši pateikt ka festivāla biļetes ir izpārdotas pilnība labu laiku pirms pasākuma norises dienas.

Informācija internetā: Oficiālā mājās lapa | MySpace.

Šogad pirmo reizi no Rīgas uz Ragnarök Festival un atpakaļ tiek organizēts brauciens ar autobusu. Vienas vietas cena ir 130 Ls (ieejas biļetes cena ir iekļauta).

Pieteikties uz autobusu uz festivālu var pa tel. +371 27086038 vai rakstot uz estragons@inbox.lv.

P.S.: Pieteikšanās termiņš, kad vēl droši varēs norezervēt gan vietu autobusā, gan biļeti ir 28. februāris.

  • a

    Un kā jūs domājiet ar viesnīcām darīt? pagājušo gad mēs dabūjām naktsmītnes labu gabalu no festa un čuhņā, tas bija 2ned pirms festa (taksis maksāja 15eur vienā virzienā). Šogad rezervējām jau oktobrī un tad jau jāsaka bija pašvaki ar viesnīcām centrā.

  • Tā kā es pats nedodos, bet tikai iemetu informāciju par pasākumu, tad es nezināšu kas ar viesnīcām notiekās.