#195 Dzīvē skatītās/klausītās grupas

Sarakstā neiekļāvu Latvijas grupas, jo slinkums uzskaitīt visas + daudzas pa šo laiku ir pajukušas, pazudušas un vēl kā savādāk.

Leaves’ Eyes, Nightwish, Within Temptation, The Rotted, Ensiferum, Iron Maiden, Watain, Saltatio Mortis, Corvus Corax, Carcass, Obituary, Pain, The Exploited, Agnostic Front, Týr, Trendkill Method, Cradle of Filth, Excrementory Grindfuckers, Nile, Cannibal Corpse, Anal Cunt, Anal Nosorog, Haggard, Scorpions, Turisas, Crionics, Incantation, Krisiun, Rotting Christ, Therion, Schandmaul, Celtic Frost, In Flames, Kampfar, Letzte Instanz, J.B.O., 1349, Ozzy Osbourne, Muse, Deathbound, Napalm Death, The Stooges, Iggy Pop, Aborted, Motörhead, Emperor, Children of Bodom, Amon Amarth, Arch Enemy, Morbid Angel, Opeth, Die Apokalyptischen Reiter, Subway to Sally, In Extremo, Korpiklaani, Finntroll, Metsatöll, Loits, Immortal, Exodus, Moonsorrow, Imminent Starvation, Hypocrisy, Judas Priest, Apocalyptica, Rammstein.

Droši vien kādu neesmu pierakstījis, bet visas grupas jau nevar atcerēties, kā arī citreiz nemaz nezini kas uzstājas (miegs/alkohols/trešās dienas sindroms/nezināšana) :D

Seth Putnam from Anal Cunt - fucking sleeping beauty

Daudzas grupas/grupiņas redzētas arī vairākkārt, kā arī ar daudzām ticis iemalkots grādīgais un parunāts par dažnedažādām tēmām.

Apmeklētie festivāli/pasākumi: Sinepes un Medus (pāris gadus aizbraucu), Tabūns, Zābaks (arī tas, kas bija pirms Zābaka), Wacken Open Air (nu jau trešo gadu pēc kārtas), Metalshow Open Air (Blome), Baltijas Saule un daudz citu mazāku/lielāku pasākumu/koncertu.

Un cik tu, dārgais draudziņ, grupu/grupiņu esi skatījis/klausījis?

P.S.: Tikko pamanīju bārdā aizķērušos pusdienu pārpalikumus. Izņēmu un apēdu.

  • Slinkums tik daudz rakstīt, ņemot vērā, ka klausos daudz ko, kas griežās par un ap: pop, rock, punk, metal, drum n bass, electro, techno, garage, hip hop, break, industrial utt utt. Daudz sanāk. Tagad: Krafty Kuts – Live at Future Sound of Breaks 28/03/2008.

  • Es jau arī iemetu tikai tās grupas, kuras visvairāk iespiedušās atmiņā :)

  • Carcass – Heartwork :) May tev palaimējās iekš Wacken paskatīt, interesanti kā viņiem gāja.

  • Carcass bija lābs. Vienā brīdī uz skatuves kāpa Angela (Arch Enemy) un vienojās kopīgā dziesmā ar Carcass :)

  • kā Opeth?

  • Opeth redzēts/klausīts divas reizes.
    Pirmajās reizē bija labi, es pat pāris reizes crowdsērfingoju :)
    Otrajā reizē nospēlēja tā sūdīgāk. Sķiet pašiem nebija iekšā spēlēt.